Top Flat 01 Condominio Sempre Sol
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Om van uw vakantie in Guarujá te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Top Flat 01 Condominio Sempre Sol Guarujá, gelegen op afstand van 4 km van het Acqua Mundo aquarium en op 11 minuten wandelafstand van het Mirante do Morro da Caixa D'Água. Gasten zullen zeker profiteren van Wi-Fi en gratis privéparkeerplaatsen in het strand appartement in Guarujá, dat zich in de Praia do Tombo wijk van Guarujá bevindt.
Gasten van dit appartement van 25 m² kunnen het centrum van Guarujá bereiken met een wandeling van 30 minuten en het strand Asturias bezoeken, op 7 minuten loopafstand ervandaan. De boulevard van Santos ligt op afstand van 6 km van deze strand accommodatie. Tot de interessante bezienswaardigheden behoort onder andere Mirante da Ponta das Galhetas, gelegen binnen handbereik van het 1-badkamer appartement.
Om uw comfort te garanderen is er een douche en een wasmachine in de accommodatie. Daarnaast vindt u er een haardroger en badlakens.
Maak uw verblijf nog aangenamer in Top Flat 01 Condominio Sempre Sol met een ingerichte keuken, ingericht met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven voor uw comfort. De luchthaven Congonhas is op 95 km afstand van Top Flat 01 Condominio Sempre Sol gelegen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia do Tombo7 km
- Jardim Astúrias790 km
- Astúrias Handcraft Market700 m
- Mirante da Ponta das Galhetas612 km
- Lookout Galheta838 km
- Andradas Fort1264 km
- Icanhema Hill2143 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas93 km
- Treinstations
- Maua43 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Brandblussers
Horeca
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Koffie- en theefaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van dit strand Top Flat 01 Condominio Sempre Sol?
Gasten van dit strand Top Flat 01 Condominio Sempre Sol kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Acqua Mundo aquarium, op 4 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Basiliek van Santo Antônio do Embaré (7 km) en Fort van Andradas (2 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Top Flat 01 Condominio Sempre Sol?
Het duurt 30 minuten lopen om van Top Flat 01 Condominio Sempre Sol naar het stadscentrum te komen. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in dit strand Top Flat 01 Condominio Sempre Sol?
Dit strand Top Flat 01 Condominio Sempre Sol heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in dit appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in dit appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van Top Flat 01 Condominio Sempre Sol?
Top Flat 01 Condominio Sempre Sol bestaat uit 25 vierkante meters.